Skip to main content
 • Paybynet
 • Paybynet

  Paybynet

  PM Bank dzięki współpracy z Krajową Izbą Rozliczeń udostępnił swoim Klientom usługę płatności internetowych za pośrednictwem systemu Paybynet.

  Czym jest Paybynet?

  Paybynet to pierwsza w Polsce usługa szybkich płatności internetowych, umożliwiająca realizację przelewu bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu. To jedyna w Polsce taka usługa, w której bezpieczeństwo transakcji gwarantuje instytucja będąca częścią sektora bankowego – Krajowa Izba Rozliczeń.

  Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:

  • bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
  • szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
  • wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

  Jak to działa?

   • krok pierwszy - wybieranie towaru:

  Wybierz towar w sklepie internetowym.

   • krok drugi - wybieranie formy płatności:
    • “przelewem bankowym” - należy wybrać swój Bank poprzez “kliknięcie” ikonki – “Grupa BPS”,  zaznaczyć województwo podlaskie i z listy obok wybrać Podlasko-Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie, wówczas zostaniesz przekierowany na stronę internetową PM Banku w celu zalogowania się do systemu Internet Banking;
    • za pomocą karty – wystarczy, że podasz niezbędne dane i zatwierdzisz transakcję.
   • krok trzeci - logowanie i akceptacja transakcji

  Należy zalogować się do systemu InternetBanking. Po zalogowaniu zobaczysz wypełnione dane do przelewu. Wystarczy je zaakceptować

   • krok czwarty - podsumowanie

  Paybynet natychmiast prześle informację, że dokonałeś zapłaty i sklep może przystąpić do realizacji Twojego zamówienia

  Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

  Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

  Jak bezpiecznie płacić przez Internet?

  Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności "Paybynet", zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

  Usługa "bezpieczne płatności internetowe" umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.

  Z Paybynet zapłacisz bezpiecznie w e-sklepach m.in.:. Tania Książka, Vobis, Savona, Literacka.pl, Sport.pl. Korzystając z usług e-urzędu, możesz dzięki Paybynet wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online m.in.:. ePUAP czy Wrota Podlasia.

  Uruchomienie usługi Paybynet automatycznie spowodowało pojawienie się PM  Banku na liście możliwych form płatności w systemach takich jak:  Przelewy24, Transferuj.pl, eServive Online, Dotpay.pl i IAI Płatności.

  Więcej informacji na stronie http://www.paybynet.pl/.

  Znajdziesz nas też tutaj