Skip to main content
 • UBEZPIECZENIA
 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia

  Przydatne informacje

  Kup ubezpieczenie online

  Poznaj możliwości ubezpieczenia przez Internet. Szybko i prosto porównasz oferty i wybierzesz najlepszą dla siebie. Polisę kupisz i opłacisz nie wychodząc z domu.

  Porównanie ofert i zakup ubezpieczenia oferujemy we współpracy z naszym partnerem: Superpolisa Ubezpieczenia, który jest jednym z wiodących w Polsce pośredników ubezpieczeniowych. Klientom Banku oferuje w sprzedaży przez Internet ubezpieczania różnych Towarzystw i marek np. MTU, Proama, Link4, Uniqa czy YCD – ubezpieczenia dla młodych.

  Porównywarka Superpolisa współpracuje z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi a ich pełny wykaz znajdziesz TUTAJ.

  Dlaczego warto?:

  • indywidualnie dobrana oferta
  • wszystko w jednym miejscu
  • korzystne ceny i oferty specjalne
  • zaufani ubezpieczyciele
  • bez wychodzenia z domu
  • bezpiecznie, szybko i wygodnie

  Klikając w poniższą ofertę przejdziesz bezpośrednio do porównywarki i platformy zakupowej.

                                                                                                                Wybierz ubezpieczenie online:

   

    Ubezpieczenie online komunikacyjne 1 Ubezpieczenie online majtkowe 1Ubezpieczenie online turystyczne


  Dzięki porównywarce łatwo dopasujesz produkt do swoich potrzeb. Do dyspozycji masz szeroki wybór ochrony.  Swoją polisę kupisz bezpieczenie i komfortowo bez wychodzenia z domu przez całą dobę i w każdym dniu tygodnia.  Ubezpieczenia dostępne jak nigdy dotąd!

   

  UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

  Każdy pojazd zarejestrowany na terenie Polski, zgodnie z ustawą z dnia 22.05.2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, musi posiadać ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC). Obowiązek wykupienia ubezpieczenia spoczywa na właścicielu pojazdu.

  Poza ubezpieczeniem obowiązkowym, posiadacz pojazdu może też zadbać o bezpieczeństwo swoje, pasażerów czy zabezpieczyć się przed kradzieżą, uzupełniając polisę o ubezpieczenia dobrowolne NNW, Assistance, Autocasco itd. Ubezpieczenia te mogą się różnić od siebie zakresem i ceną. Dlatego przed ubezpieczeniem swojego samochodu warto zastanowić się, jaki wariant ubezpieczenia wybrać, żeby zapewnić sobie i swoim bliskim optymalną ochronę.

   
  UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE
   
  Większość ubezpieczeń nieruchomości jest dobrowolna i pozwala objąć ochroną przed zdarzeniami losowymi, awarią czy wandalizmem zarówno nieruchomość jak i jej wyposażenie. Jednym z rodzajów ubezpieczeń majątkowych jest ubezpieczenie pod kredyt, wymagane przez banki udzielające kredytu na zakup nieruchomości.

  Ubezpieczenia nieruchomości można rozszerzyć o ubezpieczenie Assistance, które zapewnia pomoc fachowców w przypadku awarii, oraz odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym, które zapewnia odszkodowanie w przypadku szkód wyrządzonych przez ubezpieczonych osobom trzecim.

   
  UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE
   
  Ubezpieczenia turystyczne są dobrowolne i mają na celu zapewnienie ochrony podczas wyjazdu dla osób udających się za granicę zarówno w celach wypoczynkowych, turystycznych jak i edukacyjnych czy biznesowych. Podstawowym celem polisy jest zapewnienie pomocy organizacyjnej (Assistance), finansowej (zwrot kosztów) oraz medycznej (ubezpieczenie kosztów leczenia) w razie wypadku za granicą. Ochrona obejmuje m.in pomoc assistance, zwrot kosztów i pomoc medyczną w razie potrzeby lub nagłej sytuacji. Dodatkowo ochroną objęty jest bagaż lub wsparcie w razie problemów w podróży.

  W ramach ubezpieczeń turystycznych można także zadbać o swój bagaż lub zabezpieczyć się na wypadek jego opóźnienia.

   
  Ubezpieczenia Generali

  PM Bank w ramach usług bancassurance oraz współpracy z zakładem ubezpieczeń GENERALI, oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz ubezpieczeń dostosowany do indywidualnych potrzeb i profilu Klienta.

  generali-logo.jpg

  Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 190 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1998 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia Klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych. Generali prowadzi działalność w Polsce poprzez cztery wyspecjalizowane spółki, w tym m.in: 

  Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Senatorskiej 18, 00-082 Warszawa, działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów dnia 5.07.1999 r.

  Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Senatorskiej 18, 00-082 Warszawa, działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów dnia 6.01.1998 r. na rzecz towarzystwa Zurich Handlowy Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna, które to towarzystwo przejęło Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna na skutek połączenia zarejestrowanego dnia 26.01.2004 r. i od daty połączenia prowadzi działalność pod firmą Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna.

  Generali stawia na długoterminową współpracę z Klientami kompleksowo chroniąc to, co najcenniejsze, na każdym etapie ich życia i rozwoju. Generali obserwując światowe trendy buduje ubezpieczenia przyszłości poprzez odpowiednie dostosowywanie się do zmian, które dotykają naszych Klientów i partnerów biznesowych każdego dnia.

  Na przestrzeni dziesięcioleci Grupa Generali ewoluowała od podmiotu działającego niemal wyłącznie w branży ubezpieczeń (która nadal stanowi podstawowy obszar jej działalności) do międzynarodowej grupy funkcjonującej w wielu sektorach. W tym okresie stała się ona jedną z największych organizacji na świecie. Grupa Generali zajmuje czołową pozycję na globalnym rynku ubezpieczeniowym dzięki podstawowym wartościom, takim jak jakość, przejrzystość i rzetelność, na których od zawsze opiera swoją działalność. Wszyscy pracownicy Grupy poprzez wspólną pracę przyczyniają się do poprawy jakości życia i poczucia bezpieczeństwa Klientów. Generali charakteryzuje podejście zorientowane na ludzi i budowanie wzajemnego zaufania na fundamencie jakości usług. Grupa spełnia najwyższe międzynarodowe standardy jakości, dzięki czemu cieszy się reputacją i uznaniem na całym świecie.

  Generali w Polsce oferuje swoje produkty ubezpieczeniowe pod trzema markami. Obok marki Generali są to Proama, oferująca bogaty wybór ubezpieczeń majątkowych oraz Generali Agro, które specjalizuje się w ubezpieczeniach dGenerali_Agro_logo.jpgla rolnictwa. 

  Generali Agro zapewnia pełną ochronę ubezpieczeniową indywidualnym rolnikom i przedsiębiorstwom rolnym, zarówno tym, którzy uprawiają ziemię, jak i hodowcom zwierząt, właścicielom budynków gospodarczych  i maszyn rolniczych.  Przewagą konkurencyjną Generali Agro jest zespół doświadczonych ekspertów rolnych, którzy w siedzibie w Poznaniu dbają o stałe doskonalenie produktów i wysoką jakość likwidacji szkód  i są wspierani przez pracujących w całej Polsce rzeczoznawców agro. Dzięki temu Generali Agro wspiera klientów w zarządzaniu ryzykiem w ich gospodarstwach.

  Po szczegóły ubezpieczeń oferowanych przez Bank w ramach współpracy z Generali zapraszamy do placówek Banku oraz na stronę www.generali.pl

  Ubezpieczenia InterRisk

  InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  InterRisk jest częścią koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo–Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 30 krajach. Jest to koncern o długiej tradycji, posiadający mocne marki i przykładający dużą wagę do bliskości z klientem. Działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1993 roku i jestet jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności proponujemy Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku InterRisk otacza ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów. InterRisk doceniają także profesjonaliści rynku ubezpieczeniowego jako lidera ubezpieczeń OC dla agentów i brokerów.

  VIG opiera swoją działalność na fundamencie 190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń. VIG z około 25 tysiącami pracowników jest bezsprzecznym liderem na kluczowych rynkach koncernu i dzięki temu posiada doskonałą pozycję rynkową umożliwiającą wykorzystanie długofalowych szans wzrostu w regionie zamieszkiwanym przez 180 mln ludzi.

  VIG jest firmą o najwyższym ratingu ze wszystkich spółek głównego indeksu ATX giełdy wiedeńskiej. Akcje VIG notowane są także na giełdzie w Pradze. 

   

  InterRisk Logo

   

  W ramach współpracy Banku z InterRisk oferujemu naszym Klientom ubezpieczenia:

  • Pakiet Auto +
  • Bezpieczny Dom w InterRisk
  • Dom Max
  • Bezpieczny Kredyt
  • Biznes Pro Plus
  • Pakiet Agrosacso
  • Uprawy Rolne
  • Agro Pakiet
  • Obowiązkowe ubezpieczenia budynków rolniczych
  • Obowiązkowe ubezpieczenie OC rolników
  • NNW od Nowa
  • EDU PLUS

  W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy do placówek Banku oraz na stronę www.interrisk.pl

  Minimalne wymogi ochrony ubezpieczeniowej

  PM Bank akceptuje zawarte przez klienta ubezpieczenie jako zabezpieczenie ekspozycji kredytowej, jeśli spełnia ono uznawane w PM Banku minimalne warunki ochrony ubezpieczeniowej, tj.:

  • zakład ubezpieczeń (wystawca polisy) znajduje się na Liście Zakładów Ubezpieczeń akceptowanych przez PM Bank oraz
  • umowa ubezpieczenia spełnia minimalne kryteria ochrony ubezpieczeniowej.

  Oddział w Białymstoku

  Bankomat 24h
  ul. Suraska 3A, 15-093 Białystok, podlaskie

  Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00-16.45

  Dyrektor tel. 85 678-57-85
  Sala operacyjna tel. 85 662-34-84, 85 748-93-12, 85 678-57-86
  Kredyty podmioty gospodarcze tel. 85 653-88-65, 85 664-32-01

  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Oddział w Ełku

  Bankomat 24h
  ul. Słowackiego 21A, 19-300 Ełk, warmińsko-mazurskie

  Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.30-16.15

  Dyrektor tel. 87 610-46-43
  Sala operacyjna tel. 87 610-12-16, 87 610-46-42
  Kredyty podmioty gospodarcze tel. 87 621-38-09

  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Oddział w Zabłudowie

  Bankomat 24h
  ul. Surażska 2,16-060 Zabłudów, podlaskie

  Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00-16.45

  Dyrektor tel. 85 717-07-00
  Sala operacyjna tel. 85 717-09-07, 85 717-09-08
  Kredyty tel. 85 653-92-57, 85 653-92-97, 85 718-86-89

  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Filia w Białymstoku

  Bankomat 24h
  ul. Jurowiecka 1 lok. 0.41, 15-101 Białystok, podlaskie

  Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.30-16.15

  tel. 85 654-59-01, 85 664-32-75, 85 710-34-40
  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  SIEDZIBA BANKU

  ul. Surażska 2
  16-060 Zabłudów
  podlaskie

  CENTRALA BANKU

  ul. Suraska 3A
  15-093 Białystok
  podlaskie

  Sekretariat
  tel. 85 678 57 70
  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Znajdziesz nas też tutaj