Skip to main content

Loteria "Spłacimy Twój kredyt" edycja 2024

06-03-2024

Od 1 marca wystartowała kolejna edycja loterii "Spłacamy Twój Kredyt".                                              

Jak działa Loteria?

  • Weź kredyt w naszym Banku. Loterią objęte są kredyty gotówkowe i hipoteczne udzielone między 1 marca a 30 listopada 2024 r.
  • Od pracownika Banku odbierz voucher z unikatowym numerem ID i zarejestruj go. Wejdź na stronę www.loteria.mojbank.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na voucherze.
  • Co miesiąc masz szansę na wygranie spłaty kredytu do 10 000 zł oraz bierzesz udział w losowaniu nagrody głównej - samochodu osobowego!
  • O tym, że wygrałeś, zostaniesz poinformowany osobiście.                                                                                                                            toyotka

Szczegółowe informacje o Loterii znajdują się w RegulaminieZapraszamy do naszych placówek.

 

Najczęściej zadawane pytania:

1. W którym Banku mogę odebrać voucher?

Voucher upoważniający do udziału w Loterii otrzymasz w każdej placówce Podlasko-Mazurskiego Banku Spółdzielczego w Zabłudowie, biorącym udział w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT. Voucher otrzymasz od pracownika Banku od razu po zawarciu umowy kredytowej.

2. Jak zarejestrować voucher i przystąpić do loterii?

Możesz przystąpić do loterii, jeśli między 1.03.2024 r. a 30.11.2024 r. weźmiesz kredyt gotówkowy lub hipoteczny w Podlasko-Mazurskim Banku Spółdzielczym w Zabłudowie. Przy podpisywaniu umowy odbierz od pracownika Banku voucher z unikatowym numerem ID. Wejdź na stronę www.loteria.mojbank.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na drugiej stronie vouchera.

3. Jakie produkty biorą udział w promocji?

W loterii biorą udział kredyty gotówkowe i kredyty hipoteczne. Umowa musi zostać zawarta między 01.03.2024 a 30.11.2024 przez klienta indywidualnego (osobę fizyczną). Minimalna kwota kredytu - 1000 zł.

4. Jak dowiem się, że wygrałem w loterii?

O wygranej spłaty kredytu oraz nagrody głównej, zostaniesz poinformowany osobiście.

5. Jak mogę zwiększyć swoją szansę na wygraną?

Szansę na wygraną spłaty kredytu masz tym większą im wcześniej zarejestrujesz swój kredyt – w sumie odbędzie się 9 takich losowań, co miesiąc od kwietnia do grudnia. Kupon zarejsestrowany w marcu bierze udział w 9 losowaniach, w kwietniu w 8, itd...

6. Czy mogę walczyć o Nagrodę Główną, jeżeli wygrałem spłatę kredytu?

Tak! Wygrana spłaty kredytu nie wyklucza Cię, z losowania Nagrody Głównej.

 ODAweDYwMAbps loteria 2024 kv v6 wybrany

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w Loterii „Spłacamy Twój kredyt” upoważnia zawarcie umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS między 1.03.2024 a 30.11.2024 r. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 10 tys. zł. Szczegóły i regulamin Loterii na mojbank.pl/loteria.

 

Znajdziesz nas też tutaj