Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

PM Bank w ramach usług bancassurance oraz współpracy z zakładem ubezpieczeń CONCORDIA UBEZPIECZENIA oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz ubezpieczeń dostosowany do indywidualnych potrzeb i profilu Klienta.

Concordia

Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami. Obecnie posiada 12 Oddziałów, blisko 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych.
Concordię Ubezpieczenia tworzą: Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital SA, które w swojej ofercie posiada ubezpieczenia na życie.
Od początku działalności strategiczne znaczenie ma dla Concordii jakość obsługi oraz solidna likwidacja szkód. Doceniają to i zauważają Klienci, a także niezależni eksperci. Czego dowodem jest mała ilość reklamacji zgłaszanych do Rzecznika Ubezpieczonych oraz liczne nagrody i certyfikaty.
Concordia to m.in.: „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, „Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych”, a także „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR” oraz laureat konkursu „Najwyższa Jakość Quality International”.

Rodzaje ubezpieczeń:

Życie Konfort

Jest to ubezpieczenie przygotowane z myślą o Kliencie Banku chroniące Twoje zdrowie i życie. Ryzyka objęte ubezpieczeniem to m.in. trwała i całkowita niezdolność do pracy w następstwie choroby lub nieszczęśliwego wypadku czy poważne zachorowanie oraz śmierć. Jest to ubezpieczenie które może stanowić uzupełnienie zabezpieczenia spłaty kredytu. Daje poczucie bezpieczeństwa obu stronom – Bank ma gwarancję uregulowania należności, Klient jest pewien, że jego najbliżsi uzyskają pomoc w spłacie zobowiązań kredytowych.

Auto

Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniących Twoje auto i jego pasażerów. Oprócz obowiązkowego OC może zapewnić środki na zakup nowego samochodu, gdy zostanie skradziony lub pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu. W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej, NNW dla Ciebie i pasażerów, a także unikalne na polskim rynku ubezpieczenie OC za szkody w środowisku.

Dom

Jest to ubezpieczenie nieruchomości przydatne także np. przy okazji zaciągania kredytu w Banku. Możesz jednocześnie wykupić ubezpieczenie   domu, mieszkania   lub   nieruchomości w budowie. Zakres ubezpieczenia obejmuje:

 • ogień i inne zdarzenia losowe,
 • kradzież z włamaniem,
 • rabunek, dewastację, stłuczenia i pęknięcia,
 • ubezpieczenie porady prawnej
 • OC w życiu prywatnym.

Uprawy

Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które może dotyczyć zarówno rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. gdzie dodatkowo do 50% składki opłaci budżet Państwa, jak również upraw rolnych oraz rodzajów ryzyka, do których dopłaty nie mają zastosowania. Pamiętaj o swoim obowiązku i ubezpiecz uprawy.

Agro Ekspert

Concordia Agro Ekspert to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu możesz chronić maszyny i sprzęt rolniczy Twojego gospodarstwa przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy kradzieżą. Wypłacone odszkodowanie pozwoli na naprawę lub zakup maszyn. Zakres ubezpieczenia obejmuje:

 • agro casco,
 • następstwa nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego,
 • odpowiedzialność cywilną posiadaczy pojazdów mechanicznych,
 • odpowiedzialność cywilną z tytułu wykonywania usług międzysąsiedzkich,
 • ubezpieczenie porady prawnej,
 • ogień i inne zdarzenia losowe.

Concordia Firma to oferta ubezpieczeń która zapewni Twojej firmie zabezpieczenia majątku m.in. nieruchomości, środków trwałych, środków obrotowych, sprzętu elektronicznego, mienia w transporcie krajowym w razie nieprzewidzianych zdarzeń takich jak:

 • ogień i inne zdarzenia losowe
 • kradzież z włamaniem i rabunek
 • stłuczenie
 • odpowiedzialność cywilna przedsiębiorcy

Concordia Mój Dom to ubezpieczenie nieruchomości, które przygotowane zostało z myślą o najbardziej wymagających Klientach, ceniących jakość i zakres ochrony. Obejmuje ono nie tylko dom, mieszkanie czy piwnicę, ale również garaże czy rośliny ogrodowe. Concordia Mój Dom to produkt skierowany do posiadaczy nieruchomości – zarówno tych zamieszkujących, jak i wynajmujących dom czy mieszkanie. Swój majątek możesz ubezpieczyć od:

 • ognia i innych zdarzeń losowych
 • kradzieży z włamaniem i rabunku
 • rabunku poza domem
 • stłuczenia

Dodatkowo umowa ubezpieczeniowa obejmuje odpowiedzialność cywilną i odpowiedzialność prawną.

Pomyśl o ubezpieczeniu już teraz.

Szczegółowe informacje znajdą  Państwo w Banku oraz na stronie www.grupaconcordia.pl

Kursy walut

Kursy walut2018-12-07 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1505
1 USD3.6403
1 CHF3.6469
1 GBP4.6292
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,70
WIBID 1M 1,44
WIBID 3M 1,50
Redyskonto Weksli NBP 1,75
Referencyjna NBP 1,50
Lombardowa NBP 2,50
więcej