Komunikat COVID-19

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczanie wizyt w placówkach naszego Banku do niezbędnego minimum.

Nasza prośba podyktowana jest troską o zdrowie nas wszystkich, w kontekście rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa i co za tym idzie, koniecznością ograniczenia przebywania w miejscach publicznych i większych skupiskach ludzkich.

W związku z powyższym, rekomendujemy:

  • ograniczenie korzystania z gotówki i realizowanie płatności za pomocą karty lub telefonu,
  • wykonywanie przelewów oraz innych operacji bankowych z użyciem bankowości internetowej lub mobilnej.

Uprzejmie informujemy też, iż w trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników zostają zmienione godziny pracy oraz sposób dostępu do naszych placówek.

Aktualny wykaz pracy placówek znajduje się w zakładce DOSTĘPNOŚĆ PLACÓWEK

Ponadto w placówkach PM Banku:

  • może zostać ograniczona liczba klientów, którzy mogą przebywać w placówkach jednocześnie,
  • prosimy o zachowanie zalecanej odległości 1 metra od pozostałych osób,
  • prosimy nie przychodzić do placówki z dziećmi, osobami starszymi oraz z objawami choroby (kaszel, wysoka gorączka),
  • dbamy o ochronę dezynfekując dłonie i sprzęt specjalnymi preparatami.

Zalecamy korzystanie z możliwości kontaktu z Bankiem w formie telefonicznej bądź mailowej. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

Jednocześnie informujemy, że na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty dotyczące koronawirusa wydawane przez organy administracji państwowej i służby sanitarne. Naszym celem jest zapewnienie obsługi wszystkim Klientom, mimo niedogodności,  z którymi mamy obecnie do czynienia.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zastosowanie się do powyższych rekomendacji oraz o zachowanie cierpliwości, ponieważ w zaistniałej sytuacji dokładamy wszelkich starań aby zachować płynność obsługi.